Важливо

50 ЗВИЧОК, З ЯКИМИ ВЖЕ СЬОГОДНІ ВАМ СЛІД ЗАВ’ЯЗУВАТИ

Список речей, з якими вже сьогодні вам слід розпрощатися, щоб натомість придбати те, що буде рухати вас вперед.

50 ЗВИЧОК, З ЯКИМИ ВЖЕ СЬОГОДНІ ВАМ СЛІД ЗАВ'ЯЗУВАТИПозбувшись від поганих звичок, ви натомість одержите правильні.

Так що почніть вже сьогодні…

 1. Не намагайтеся весь час бути ідеальним. Справжній світ винагороджує не перфекціоністів, а людей, які доводять всі свої справи до кінця.
 2. Припиніть порівнювати себе з оточуючими. Єдина людина, з яким вам потрібно змагатися, це ви самі.
 3. Припиніть загострювати увагу на минулому, і занадто багато турбуватися про майбутнє. Тільки «зараз» самий надійний момент. Жити треба сьогоднішнім днем. Не пропустіть свій шанс.
 4. Перестаньте скаржитися. З цим терміново треба щось робити…
 5. Припиніть тримати образу на когось. Саме із-за своїх образ ви не можете відчувати повноцінне щастя.
 6. Перестаньте жити в очікуванні чогось. Те, що ми не зможемо почати сьогодні, неможливо буде завершити завтра. І ваші знання, ваші розумові здібності марні без відповідних дій.
 7. Перестаньте брехати. зрештою, правда завжди спливає назовні. Ваші дії підкоряються вам, або вони підпорядкують вас.
 8. Не бійтеся робити помилки. Єдина помилка, яка може принести вам дійсно неприємності, це якщо ви не будете нічого робити тільки через те, що боїтеся зробити помилку.
 9. Перестаньте говорити «Я не можу». Як говорив Генрі Форд: «Якщо  думаєте, що здатні на щось, або якщо  думаєте, що у вас не вийде щось,  в обох випадках праві».
 10. Перестаньте намагатися бути всім для всіх. Якщо вам під силу змусити посміхнутись хоча б одну людину, ви можете змінити світ. Можливо, не весь світ, але світ цієї людини точно. Починайте прямо зараз.
 11. Досить думати, що ви не готові. Коли з’являється якась можливість, ніхто ніколи не відчуває 100% готовність скористатися нею. А все тому, що найбільші можливості змушують нас виходити з нашої зони комфорту, а це говорить про те, що спочатку нам буде дуже дискомфортно.
 12. Перестаньте ставити перед собою маленькі цілі. Багато людей ставлять перед собою невеликі цілі, тому що бояться зазнати невдачі. Як це ні парадоксально, але факт того, що вони ставлять ці маленькі цілі, вже говорить про їх провал.
 13. Перестаньте все робити без допомоги навколишніх. Ви та ваші близькі люди – це дві невід’ємні частини один одного. Якщо ви будете працювати над чимось разом, результати будуть куди більш плідними, ніж, якби ви були одні.
 14. Перестаньте купувати речі, які вам абсолютно не потрібні. Керуйте грошима так мудро, щоб вони не почали керувати вами. Не витрачай їх просто для того, щоб вразити оточуючих. Не обманюйте самі себе – багатство не вимірюється матеріальними цінностями.
 15. Перестаньте звинувачувати інших у ваших проблемах. Якщо ви візьмете всю відповідальність за своє життя на себе, то неодмінно знайдете щастя. Коли ви звинувачуєте інших у тому, що відбувається з вами, ви заперечуєте свою відповідальність, тобто свідомо відмовляєтеся впливати на цю частину вашого життя.
 16. Припиніть робити з мухи слона. Кращий спосіб перевірити чи варто щось ваших обмірковувань, так це задати собі питання: «це Буде мати для вас значення через рік? Через три роки? Через п’ять років?”. Якщо ні, то не варто про це навіть турбуватися.
 17. Припиніть жити так, як цього вимагає від вас суспільство. Намагайтеся перевершити свої власні очікування. І тоді все стане на свої місця.
 18. Відмовтеся від «солодкої і легкого життя». У сучасному суспільстві більшість людей зациклено на швидкому вирішенні проблем. Наприклад, для того, щоб схуднути, ми воліємо приймати таблетки для схуднення замість того, щоб записатися у фітнес клуб і перейти на систему правильного харчування. У цьому світі «чарівна паличка» кожного з нас – це працьовитість.
 19. Припиніть давати обіцянки, які не можете виконати. Не обіцяйте занадто багато. Краще робіть більше, ніж обіцяєте.
 20. Припиніть стримувати свої думки і почуття. Як би сумно це не звучало, люди не вміють читати думки. Вони не зможуть дізнатися, що ви думаєте і зрозуміти, що ви відчуваєте, поки ви самі їм цього не скажете.
 21. Не ходите навколо так близько. Говорите те, що ви маєте на увазі, і майте на увазі те, що говорите. Спілкуйтеся ефективно.
 22. Перестаньте боятися змін. Якою б гарною чи поганою ситуація не була сьогодні, вона зміниться. Це всього лише справа часу. Навчіться нормально сприймати зміни і зрозумійте, що всі вони походять з тієї чи іншої причини. Спочатку ви цього не зрозумієте, але в підсумку усвідомлюєте, що це того варте.
 23. Перестаньте вважати, що хтось або щось вам належить. Це не так. Ми всі рівні. Всі ми дихаємо одним повітрям. Всі ми отримуємо рівно стільки, скільки самі віддаємо. І всі ми отримуємо по заслугах.
 24. Не відкладайте все на останній момент. Ті, хто не вміє планувати, планують свій власний провал.
 25. Припиніть цю вічну драму. Тримайтеся подалі від людей, яким потрібна вічна драма, і не створюйте свою власну.
 26. Перестаньте лінуватися. Змусьте своє тіло рухатися! Постарайтеся хоча б 30 хвилин кожен день не поспішаючи прогулюватися.
 27. Зав’язуйте з фаст фудом. Ви – це те, що ви їсте.
 28. Перестаньте їсти тоді, коли вам нудно. Не влаштовуйте перекуси, коли вам нудно. Приймайте їжу тільки тоді, коли ви голодні.
 29. Зав’язуйте з тими дурними звичками, які насправді є такими. Не розмовляйте по телефону за кермом. Не сідайте за кермо в нетверезому стані. Не паліть. І т.д.
 30. Досить будувати відносини з людьми, які вас гальмують. Проводите час з приємними, розумними, цілеспрямованими людьми, і що немало важливо з вашими однодумцями.
 31. Припиніть соромитися. Знайомтеся з людьми. Задавайте питання. Розповідайте про себе.
 32. Перестаньте турбуватися про те, що про вас думають інші люди. Всі ми хочемо виробляти приємне перше враження (співбесіду на роботу, перше побачення тощо), але не дозволяйте думку оточуючих стає у вас на шляху. Те, що вони думають і говорять про вас, неважливо. Значення має тільки те, що ви самі про себе думаєте.
 33. Перестаньте все навколо тримати під своїм чуйним контролем. Життя непередбачувана штука. Неважливо, наскільки добре чи погано йдуть сьогодні ваші справи, ми ніколи не знаємо, з упевненістю на 100%, що чекає нас завтра. Так що робіть сьогодні все від вас залежне, а інше покаже завтрашній день.
 34. Перестаньте знову і знову робити одні і ті ж речі. Для того щоб розвиватися, необхідно розширювати свої горизонти і навчитися залишати зону свого комфорту. Якщо ви будете робити тільки те, що і завжди, то й будете отримувати те ж, що і зазвичай.
 35. Перестаньте йти по шляху найменшого опору. Життя не проста штука, особливо коли ми плануємо досягти певних висот. Не шукайте простий шлях. Робіть щось екстраординарне.
 36. Перестаньте виконувати безліч завдань одночасно. Зробіть краще одну річ, але точно правильно.
 37. Вистачить вважати, що оточуючі щасливішими, ніж ви. Чим важче ви будете працювати, тим щасливіше станете.
 38. Перестаньте кожен момент життя заповнювати якимись заходами. Це цілком нормально бути іноді на самоті. Це цілком нормально іноді нічим себе не займати, а просто байдикувати. Подумайте, відпочиньте.
 39. Перестаньте приймати емоційні рішення. Не дозволяйте своїм емоціям брати верх над вашим розумом. Зупиніться і гарненько подумайте, перш ніж приймати життєво важливі рішення.
 40. Перестаньте робити неправильні речі тільки тому, що у вас це добре виходить. Те, що у вас щось добре виходить, зовсім не означає, що ви повинні це робити. Робіть тільки те, що підказує вам ваше серце.
 41. Перестаньте весь час думати про те, що ви б не хотіли, щоб щось сталося. Сконцентруйте свою увагу на те, що б вам хотілося або що б сталося. Позитивне мислення – це головна складова кожного великого успіху. Якщо ви щоранку будете прокидатися з думкою, що сьогодні з вами станеться щось прекрасне, так неодмінно буде.
 42. Перестаньте сприймати себе надто серйозно. Інші зроблять це за вас. Не сумуйте і трошки розважайтеся, поки є можливість.
 43. Перестаньте витрачати своє життя на кар’єру, якої ви не захоплені. Життя надто коротке, щоб витрачати її на таку нісенітницю. Правильний вибір кар’єри ґрунтується на наступному: вибирайте важку роботу, виконувати яку вам подобається. Так що, якщо у вас вже є така робота, не зупиняйтеся, продовжуйте в тому ж дусі. Ви на порозі чогось великого. Тому що важка робота насправді зовсім не така вже й важка, якщо це ваша пристрасть .
 44. Перестаньте постійно думати про те, чого у вас немає. Цінуєте те, що ви вже маєте. Повірте, багато людей не такі щасливчики, як ви.
 45. Годі сумніватися в інших людях. Люди, які сповнені рішучості, часто здатні на прекрасні справи. Запам’ятайте, той чоловік, який говорить, що щось зробити неможливо, не повинен заважати тому, хто це робить.
 46. Перестаньте приділяти настільки пильну увагу кожному косметичному товару, появляющемуся на ринку. Приємний зовнішній вигляд завжди радує око. Особистість притягує серце. Будьте горді бути самим собою. Ось тоді ви дійсно будете прекрасні.
 47. Перестаньте підлаштовуватися під оточуючих. Не будуйте з себе того, ким ви не є. Будьте самим собою.
 48. Перестаньте намагатися змінитися тільки заради того, щоб змінитися. Коли люди дуже старанно намагаються бути іншими, вони, врешті-решт, стають такими ж, як і всі інші. Ще раз повторюся, залишайтеся самим собою.
 49. Перестаньте відчувати страх перед ризиком. Той, хто не ризикує, той не п’є шампанського. Не забувайте, що це щира правда.
 50. Перестаньте відкладати свої власні потреби в довгий ящик. Так, безсумнівно, потрібно допомагати оточуючим, але не забувайте і про себе. Якщо вам хочеться слідувати за своєю пристрастю і робити щось важливе, то приступайте саме зараз до цього.

І пам’ятайте, саме помилки роблять нас людьми, вони допомагають нам розвиватися. Надії утримують нас на плаву, а любов – це головна причина, щоб жити. Так що продовжуйте вчитися, любити і жити. Ніколи не здавайтеся!

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.