5 звичок, які призводять до бідності

Всі ми хочемо бути багатими і успішними. Сьогодні badabum розкриє вам 5 звичок, які призводять до бідності.

1. Жалість до самого себе.
Бідні люди вважають себе жертвами. Вони такі нещасні, білі і пухнасті, а навколо дуже жорстокий світ: бюрократизований уряд, несправедливі закони, злі начальники. Такі особини зайняті голосіннями і розмазування соплів, замість того, щоб шукати вихід зі сформованої ситуації. Адже набагато простіше звинуватити когось або щось у своїх проблемах, ніж зізнатися, що сам облажався або що ти лінива дупа, яка лежить на дивані і чекає, що на неї з неба посиплються мільйони. А багаті люди в виниклої труднощі не бачать проблему, а завдання, яке потрібно, а головне, можна вирішити. Немає грошей – треба придумати, як заробити, а не скаржитися на зовнішній світ, який вам нічого не повинен.

2. Тотальна економія.
Бідняки завжди економлять на всьому, навіть не замислюючись у ірраціональності такої звички. Так, вони обходять всі магазини в місті в пошуках «спеціальної ціни», «товару дня» чи «суперзнижки», у результаті втратять свій час, а це безцінний ресурс, гроші на проїзд, і часто куплять непотрібну річ або виріб поганої якості. Такі економісти рахують кожну копійку на гаманці і думають, що так вони рубль бережуть. Але чи стали вони від цього багатшим? Немає. Зате витратили своє життя на біганину по розпродажах, несмачну їжу, посередню одяг і взуття, і швидше за все, так і не побачили море. Це не означає, що багатії витрачають гроші направо і наліво. Вони купують те, що хочуть, але обдумано. Так, він не куплять собі дешеві чоботи, бо, напевно, така взуття розвалиться при першому ж дощику, а купивши якісний товар, при нестачі грошей, можна на пару сезонів забути про взуття і витратити гроші на інші потреби.

ce9PRtAImZME-xYOH-w-MNjWUPeG6ww_

3. Матеріальний вимір світу.
Небагаті верстви населення, як правило, все вимірюють у вартісному вираженні. Так, у мене є знайома сім’я, яка підтримує стосунки лише з тими родичами, які спроможні і дарують їм подарунки. А свояки, які не забезпечені і які потребують допомоги, для них не люди. При обговоренні знайомих або друзів, вони не говорять про їх досягнення, а обговорюють їх зарплату, нову квартиру або машину. Думаю, ви самі здогадаєтеся, вигравши в лотерею, витратять такі люди гроші на подорож або на новий шафа. Є матеріалісти, які знають точно, скільки коштує авто начальника або стільниковий у колеги. Багаті ж таким дрібницям значення не надають, тому як важливо в чому ти одягнений або які у тебе годинник, а що ти за людина, чого домігся, що вмієш.

4. Несумірні розтрати.
Мова йде про таких індивідів, які ходять з сьомим айфоном, але харчуються ролтоном. Або купили собі дорогуще авто з салону, не маючи для цього коштів. І тепер виплачують шалені відсотки за кредитом або роздають борги друзям і рідним, перейшовши на жорстку економію. Та й на самій машині виїжджають нечасто, адже її потрібно заправляти і обслуговувати, а не на що. Зате нова тачка і крута. Багаті ж люди фінансово грамотні, вони прораховують всі варіанти придбання потрібної їм речі і вибирають найбільш вигідний, не кинувшись стрімголов в кредитну пастку. Потрібно вміти зіставляти свої доходи та можливі витрати.

I4zTSYs-xGH3YaDrumKuuxLbzOsSVe9d

5. Неприємне заняття.
Як казав мудрий Конфуцій: «Вибери собі роботу до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня». Двірник, який скаржиться на долю, замість того, щоб освоїти нову більш оплачувану професію, ніколи не стане багатим. Коли займаєшся улюбленою справою, ти сповнений ентузіазму, заряджений позитивною енергією і притягуєш до себе успіх і гроші. Дане правило також відноситься до життя з нелюбом, неприйняття свого тіла і т. д. Все негативні емоції накопичуються і відштовхують удачу та достаток. Не завжди все гладко і добре у бізнесменів. І кризи трапляються, і втрачають свої прибутки, але не опускають рук, не звинувачують сторонні сили, а шукають способи виправити ситуацію, бо зайняті улюбленою справою і вірять в нього і в себе.

Такі 5 звичок, які призводять до бідності. Витоки їх, як правило, йдуть з дитинства, коли дитина просто переймає поведінку батьків і не бажає нічого змінювати. Та й самі дорослі, замість того, щоб вселити в своє чадо впевненість і оптимізм, програмують його на невдачі і неможливість чогось більшого досягти в житті. Також для звичок, які призводять до бідності, важливо ваше оточення. Якщо постійно спілкуватися з невдахами скигліями, то й сам починаєш вірити в те, що все навколо погано, багатії – це брехуни і злодії, і вибратися з болота, в якому знаходишся, ніяк не можна. Ми ж вважаємо, що все у нас в голові. Якщо ви вірите в себе і свою справу – успіх, а отже і дохід, вам забезпечені!