20 заборон у відносинах

Хочеш зберегти теплі і довірчі відносини в родині? Все в твоїх руках. Проконсультувавшись з психологами, ми зібрали 20 найпопулярніших заборон у відносинах, які порушувати не варто, адже саме через них відбуваються ці розбіжності в сім’ї. Збережіть ваше сімейне щастя разом badabum.info.

Порада №1
Не можна розчинятися в своїй половинці і вважати що ваш партнер все, що є у вашому житті. Знайдіть час і для себе теж. Май свою думку. Не потикай партнеру.

Порада №2
Не думай, що він буде читати твої думки. Чоловіки не телепати, якщо чогось хочеш-скажи йому безпосередньо. Не ний і всіляко не натякай, більшість чоловіків цього не розуміють.

Порада №3
Не накручуй себе, не додумывай ситуацію, а краще поговоріть з ним на чистоту і обговоріть хвилюючі вас питання.

Порада №4
Не мрійте, що ваші стосунки будуть ідеальними. Адже це процес, над яким варто довго і наполегливо працювати. Не варто намагатися переробити чоловіка під себе, вони навряд чи піддадуться дресируванню. Краще вкладайте сили для того, щоб поліпшити відносини і зрозуміти свого чоловіка, ніж говорити, як вам з ним не пощастило.

Порада №5
Не будь його тінню. Це звичайно дуже зворушливо, коли ви весь час разом, але потрібно давати один одному перепочинок. Відпускай його одного на зустріч з друзями і при цьому не названивай кожні півгодини, де ти, що ти. Повірте, якщо ви не будьте дзвонити йому зовсім, він набагато швидше приїде назад додому.

Рада №6
Ні в якому разі не порівнюйте свого чоловіка з іншими. У кожного свої заслуги та вміння, адже за що ви його полюбили. Якщо ви зовсім категоричні, складіть список з 10-20 його кращих якостей і ви зрозумієте, про що вашому чоловікові може мріяти й інша жінка. Будь напоготові.

Порада №7
Не будьте мученицею і тяглової конем. Не варто все брати на себе. Якщо вам важкі і важкими всі обов’язки по дому, просто скажіть про це другій половинці, розділіть їх. Наприклад, якщо ви готуєте вечерю, скажіть, щоб він викинув сміття або сходив в магазин зі списком.

Порада №8
Не погано ставитеся до себе сомою. Цим ви можете дошкулити вашого партнера. “Не так подивився”, “не сказав”,” він мене не лююююбииит”. Якби не любив, не був би поруч з вами .

Порада №9
Не відмовляйтеся від особистих цінностей. Не нехтуйте своїми принципами заради відносин. У будь-якій ситуації залишайся собою.

Порада №10
Не варто нехтувати компромісом у відносинах. Намагайтеся піти один одному назустріч.

Порада №11
Не намагайтеся постійно піддакувати чоловікові, ваші думки можуть відрізнятися.

Порада №12
Не варто стримувати свої емоції і почуття, близьким важливо чути, що ви їх любите. Намагайтеся говорити про це частіше.

Порада №13
Не варто зосереджуватися на негативі у відносинах. В житті бувають хороші і погані дні, як у всіх, не затаїли образу довго, вона вас буде сжирать зсередини і рости, переростаючи в ненависть.

Порада №14
Не намагайтеся вирішити всі проблеми, іноді люди просто висловлюють свої тимчасові емоції і їм важливо, щоб їх вислухали.

Порада №15
Не варто ігнорувати свого партнера і продовжувати зависати в телефоні, коли той намагається поговорити.

Порада №16
Не забувайте постійно надавати маленькі знаки уваги. Якщо прийшов втомлений з роботи, подайте тапочки, допоможіть зняти куртку, накрийте стіл і т. д

Порада №17
Не забувайте постійно говорити йому спасибі. Таке просте слово, але це запорука здорових відносин.

Порада №18
Не варто забувати, що відзначати варто тільки не тільки великі свята. Влаштовуйте собі маленькі радості час від часу без особливо видимих причин.

Порада №19
Ніколи Не критикуйте свого партнера. Він приходить до вас зі своїми проблемами не для того, щоб отримати критику, а щоб почути вашу пораду, розраду і підтримку.

Порада №20
Не забувайте поважати один одного і підтримувати. Як сказав Абрамс Еллісон: “Здорові стосунки без поваги — як яблучний пиріг без яблук.”