10 жіночих тренчкотов осінь-зима 2016-2017

Елегантний бежевий плащ-тренч, який ввів у моду і популяризував британський бренд Burberry, залишається незмінних маст-хев осені та весни як у жіночій, так і в чоловічій моді. Багато люблять традиційний крій цього плаща, тому купують тренч, роблячи хорошу і довгострокову інвестицію в свій образ. Інші ж трохи стомлені одноманітністю класичних тренчкотов, і їм хотілося б внести ноту гостроти в його дизайн.

Бажання зрозуміле, обґрунтовано, і немає сьогодні такого предмета одягу, якої б не торкнулися нововведення сучасної моди, навіть якщо його історичне модне минуле пов’язане з зовсім іншим дизайном.

Що стосується жіночих тренчкотов, то в колекціях осінь-зима 2016-2017 представлені класичні бежеві плащі строгого крою та мінімалістичного дизайну. Вони легко адаптується під будь-який стиль. Але представлені й інші моделі плащів, які покликані по-новому поглянути на цей предмет одягу.

Серед рис, які розширюють моделі сучасних жіночих тренчей представлені: замша, крій з запахом, пелерина, облямівки комір і манжет хутром, розкльошені рукави, спущені плечі як альтернативний спосіб носіння. А також включення квітів, які раніше не були властиві цьому плащу.

Представляємо 10 модних жіночих тренчкотов на сезон осінь-зима 2016-2017